Hlášení rozhlasu (39. týden roku 2020)

 

Zveme všechny občany a příznivce Petrova cechu na rybářské závody v sobotu 26. září 2020 od 6:00 hod. u místního rybníka. Samotné závody se ukončí ve 13:00 hod., poté proběhne vyhlášení a ocenění nejlepších rybářů a posezení v příjemném prostředí až do večerních hodin. Pro návštěvníky máme k zakousnutí přichystány makrely, guláš, klobásy a grilované prase. Na vaši hojnou účast se těší rybáři.

 

Informujeme občany, že plánovaná oprava „Mostu ev. č. 44014-5, Partutovice“ (u Brhlového) je z administrativních důvodů odložena na rok 2021.

 

Studénka drůbež přijede do naší obce ve čtvrtek 24. září 2020 a bude nabízet u Prostředních Drah v době od 9:00 do 9:15 kuřice, chovné kohouty, husy, kalimera, brojlerová kuřata,  krmné směsi, vitamíny, červené a žluté brambory na uskladnění, cibuli na uskladnění, česnek sadbový a konzumní.

 

Firma Topenářský servis bude v naší obci provádět revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly, čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva ve čtvrtek 24. září 2020. Cena za kontrolu a čištění je 350,- Kč, cena za revizi je 800,- Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na tel. č. 608 748 989.

 

TJ Partutovice informuje, že plánovaný Brázdův běh se z důvodu nepříznivého počasí v neděli konat nebude.

 

                                                                   Zdeněk Lehnert                                                                                                                                                                                                              místostarosta obce