Hlášení rozhlasu (15. týden roku 2021) 

 

Upozorňujeme občany, že v pondělí 12. dubna 2021 bude v naší obci proveden svoz PDO.

 

Informujeme občany o tom, že v souvislosti s usnesením vlády o návratu dětí 1. stupně ZŠ do škol, dojde s platností od 12. dubna 2021 k obnově školních autobusových spojů.

 

Sdělujeme občanům, že se vybírá poplatek za svoz pevného domovního odpadu na rok 2021. Poplatek činí 450,- Kč na osobu s trvalým pobytem v obci a je možno jej uhradit denně v pokladně OÚ Partutovice nebo převodem na účet číslo 5129831/0100.

 

Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve čtvrtek 8. dubna 2021 v 15:15 hod na obvyklé místo "Partutovice drahy" a v 15:30 hod "Partutovice zastávka" a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.

 

Studénka drůbež přijede do naší obce v pátek 9. dubna a bude u Prostředních drah v době 9:30-9:45 nabízet: kuřice různých barev 22 týdnů, chovné kohouty, krmné směsí a vitamíny.

 

                                                                                  

                                                                                                           Zdeněk Lehnert                                                                                                                                                                                                            místostarosta obce