TJ Partutovice, z.s.

Předseda: Tomáš Hercík
Tajemník Aleš Pepernik
Telefon: 737 965 397, 605 987 927
Email: -

 

Brázdův běh 2021

Letní tenisový turnaj 2021 – pravidla a rezervace

 

TJ Partutovice z.s. pořádá

Letní tenisový turnaj ve dvouhře a čtyřhře

Termín turnaje: 1.6.2021 – 21.8.2021

Místo zápasů: víceúčelové hřiště Partutovice

Rezervace zápasů a hlášení výsledků: lehnertzd@gmail.com, 732 148 900

 

Pravidla a systém pro „Letní tenisový turnaj 2021“ pořádaný na víceúčelovém hřišti v Partutovicích

 

Turnajový klíč: V turnaji se soutěží ve čtyřech kategoriích: Muži (15 +), Ženy (15 +), Děti (- 15), Dorost (15-18 let) a Smíšená čtyřhra (15+).

Kategorie Muži, Ženy, Dorost a Smíšená čtyřhra se hrají ve skupině systémem vždy každý s každým. První čtyři hráči/dvojice z tabulky postupují do semifinále kde hraje 1.x4. a 2.x3. Vítězové těchto duelů hrají finále o první místo, poražení hrají o třetí místo. Počítání bodů ve skupině se za hru rozdělují 3 body (pokud prohrávající hráč/dvojce uhraje 1 set, získává 1 bod a vítězný hráč/dvojice 2 body, pokud prohrávající hráč/dvojice neuhraje set, získává vítěz 3 body). Po odehrání tabulky a shodnosti bodů vítězí hráč/dvojice, která vyhrála vzájemný duel.

 

Kategorie Děti se hrají ve skupině systémem vždy každý s každým dvoukolově. První dva hráči z tabulky postupují do finále o první místo, třetí místo je přímo z tabulky. Počítání bodů ve skupině se za hru rozdělují 3 body (pokud prohrávající hráč/dvojce uhraje 1 set, získává 1 bod a vítězný hráč/dvojice 2 body, pokud prohrávající hráč/dvojice neuhraje set, získává vítěz 3 body). Po odehrání tabulky a shodnosti bodů vítězí hráč, který vyhrál vzájemný duel, popřípadě ztratil méně gamů.

 

Všechny zápasy včetně finále – kromě finále mužů – jsou na 2 vítězné sety, za stavu 6:6 v každém setu se hraje tie break. Finále  mužů je na 3 vítězné sety, za stavu 2:2 na sety se hraje dál rozdílem 2 gemů (třeba 8:6).

 

Rezervace zápasů probíhá prostřednictvím rezervace mailem lehnertzd@gmail.com případně na telefonním čísle, 732 148 900. Na duel budou rezervovány dvě hodiny, začátek duelu vždy v celou hodinu. Po dobu rezervace bude hřiště zpřístupněno pouze pro hráče. Harmonogram duelů včetně aktuálních tabulek bude k nahlédnutí na webových stránkách obce v sekci: Obec/Spolky v obci/TJ Partutovice,z.s., dále pak přímo na hřišti, případně v prodejně ZD Partutovice. V případě jakýchkoliv změn, úprav, organizátor je povinen zavčas vše oznámit všem zúčastněným hráčům, aby turnaj proběhl v souladu všech herních pravidel.

 

Poznámka organizátora: turnaj není určen pro žádné finanční výhry! Jedná se zde pouze o sportovně-společenskou záležitost.

 

Termíny turnaje:

Zahájení: 1. června 2021 – všechny skupiny se musí odehrát na základě rezervace hráčů do 6. srpna 2021

Semifinále a následně utkání o 3. místa v termínu od 7. srpna – 20. srpna 2021

 

Finálový den 21. srpna 2021

Děti

        Čtyřhra

Dorost

Ženy

Muži

Zápas o 1. místo

09:00

        10:30

12:30

14:30

16:00

 

Časy zahájení jsou orientační a závisí na skončení předchozího duelu, proto žádáme, aby se hráči dostavili k zápasu cca hodinu předem. Děkujeme za pochopení.

Vyhlášení výsledků turnaje a předání cen je předpokládáno ve 20:00.

 

Hra se hraje na základě pravidel tenisu (viz. níže) bez rozhodčího, proto je nutné být k sobě ohleduplní a respektovat tyto základní principy:

 

  • každý hráč je zodpovědný za všechna hlášení na své straně dvorce
  • všechna hlášení „aut“ musí být učiněna ihned po dopadu míče (pouze reflexivní odehrání míče povoleno) a dostatečně nahlas, aby je slyšel soupeř
  • pokud hráč váhá, musí ponechat soupeři výhodu (pokud si hráč není jistý, že míč byl „aut“, musí pokračovat ve hře)
  • pokud hráč nesprávně ohlásí míč „aut“ a poté si uvědomí, že udělal chybné hlášení a míč byl dobrý, přizná tuto skutečnost protihráči a ztrácí bod
  • podávající by měl před každým prvním podáním ohlásit stav skóre, a to dostatečně nahlas tak, aby ho slyšel soupeř
  • pokud hráč nesouhlasí s tím, jak se jeho protihráč chová nebo jaká činí hlášení, může zavolat pro rozhodcování pořadatele.

 

Hráči, kteří úmyslně nedodržují tyto principy, mohou být potrestání za “Vytváření překážek soupeři” a Nesportovní chování vyloučením z turnaje.

 

Vyřazovací část Letního tenisového turnaje 2021 - TJ Partutovice z.s.

MUŽI

       

1. semifinále muži (1.x4.)  Aleš Kádě - Jaroslav Šindler

 

2:0     (6:1,6:1)

 

 

 

 

 

 

 

2. semifinále muži (2.x3.)  Dalibor Vinklar - Pavel Mik

 

2:0     (6:3,6:3)

 

 

 

 

 

 

 

zápas o 3. místo:       Pavel Mik - Jaroslav Šindler

 

2:0    (6:0,6:3)

 

 

 

 

 

 

 

finále 21.8. 16:00:    Dalibor Vinklar - Aleš Kádě

 

0:3     (3:6,1:6,0:6)

 

 

 

 

 

 

 

ŽENY

 

 

 

 

1. semifinále ženy (1.x4.)  Maršálková - Cibulková

 

2:0    (6:1,6:2)

 

 

 

 

 

 

 

2. semifinále ženy (2.x3.) Perutková - Prečová

 

1:2     (6:4,4:6,1:6)

 

 

 

 

 

 

 

zápas o 3. místo:      Perutková - Cibulková

 

1:2     (4:6,7:6,3:6)

 

 

 

 

 

 

 

finále 21.8. 14:30:   Prečová - Maršálková

 

  0:2    (4:6,1:6)

 

 

 

 

 

 

 

ČTYŘHRA

 

 

 

 

1. semifinále čtyřhra (1.x4.)  Šindler, Hanák - Vašina, Vašina   

          

2:0    (6:2,6:1)

 

 

 

 

 

 

 

2. semifinále čtyřhra (2.x3.)  Vinklar, Mik - Kádě, Kádě   

2:0     (7:5,6:4)

 

 

 

 

 

 

 

zápas o 3. místo:   Kádě, Kádě - Vašina, Vašina

 

2:0     (6:4,6:0)

 

 

 

 

 

 

 

finále 21.8. 10:30:  Vinklar, Mik - Šindler, Hanák

 

 1:2     (6:4,4:6,3:6)

 

 

 

 

 

 

 

DĚTI

 

 

 

 

finále 21.8. 09:00:      Margarito - Prečová

 

  2:1      (4:6,6:4,6:2)

 

 

 

DOROST

 

 

 

 

1. semifinále dorost(1.x4.)  Vašina - Hercík

 

2:0       (6:2,6:4)

 

 

 

 

 

 

 

2. semifinále dorost(2.x3.)  Peperník - Lehnert

 

2:0       (6:3,7:5)

 

 

 

 

 

 

 

zápas o 3. místo:       Lehnert - Hercík

 

0:2       (4:6,4:6)

 

 

 

 

 

 

 

finále 21.8. 12:30:      Peperník - Vašina

 

 0:2       (2:6,3:6)

 

 

 

 

 

Muži 2021

Radek

Jaroslav

Dalibor

Aleš

Jakub

Zdeněk

Jiří

Pavel

celkové    skóre

body  

pořadí

 

Vašina

Šindler

Vinklar

Kádě

Vašina

Lehnert

Lehnert

Mik

 
 

 

Radek Vašina

X

0:2

 1:2

0:2

2:1

2:0

2:0

0:2

7:9

 9

 5

 

 

 2:6,0:6

6:4,5:7, 3:6

1:6,2:6

3:6,6:1, 6:1

6:0,6:3

6:4,6:1

2:6,1:6

 

 

 

 

Jaroslav Šindler

2:0 

X

0:2

0:2

2:0 

2:0

2:0

0:2

8:6 

12 

 4

 

 

 6:2,6:0

1:6,4:6

2:6,1:6

6:3,6:4

6:0,6:4

6:0,6:0

3:6,4:6

 

 

 

 

Dalibor Vinklar

2:1

 2:0

X

0:2

2:0

2:0

2:0

 2:0

12:3 

17 

 2

 

 

4:6,7:5, 6:3

6:1,6:4

1:6,2:6

6:2,6:2

6:2,6:0

6:0,6:1

 6:1,6:2

 

 

 

 

Aleš Kádě

2:0

2:0

2:0

X

2:0

2:0 

2:0 

2:0

14:0 

21 

 

 

6:1,6:2

 6:2,6:1

6:1,6:2

 6:0,6:1

 6:1,6:1

 6:0,6:0

 6:1,6:3

 

 

 

 

Jakub Vašina

1:2

 0:2

0:2

0:2 

X

2:1

2:0

0:2 

5:11

6

6

 

 

6:3,1:6, 1:6

3:6,4:6

2:6,2:6

0:6,1:6

6:3, 4:6, 6:2

6:3,6:3

2:6,0:6 

 

 

 

 

Zdeněk Lehnert

0:2 

0:2

0:2 

0:2 

1:2

X

 2:0

0:2 

 3:12

 4

7

 

 

0:6,3:6

0:6,4:6

2:6,0:6

1:6,1:6

3:6, 6:4, 2:6

6:3,7:5

1:6,0:6 

 

 

 

 

Jiří Lehnert

0:2 

0:2

 0:2

 0:2

0:2

0:2

X

 0:2 

0:14

0

8

 

 

4:6,1:6

0:6,0:6

0:6,1:6

0:6,0:6 

3:6,3:6 

3:6,5:7

2:6,3:6 

 

 

 

 

Pavel Mik

2:0

2:0

 0:2

0:2 

2:0

2:0 

 2:0

X

10:4 

15 

 

 

 6:2,6:1

  6:3,6:4

1:6,2:6

1:6,3:6 

6:2,6:0

6:1,6:0 

6:2,6:3

 

 

 

 

 

Ženy 2021

Hana

Veronika

Jana

Kateřina

Pavla

Dobra

Dominika

Simona

Martina

celkové    skóre

body  

pořadí

 

Prečová

Cibulková

Voldánová

Perutková

Maršálková

Vinklarová

Vinklarová

Podešvová

Kubová

 
 

 

Hana Prečová

X

2:0  

2:0 

1:2

0:2

2:0

2:0

2:1

2:0

13:5 

18 

3

 

 

6:3,6:2

7:5,6:2

6:2,3:6, 6:7(3:7)

1:6,4:6

6:0,6:0

6:2,6:2

4:6,6:0, 6:2

6:0,6:2

 

 

 

 

Veronika Cibulková

0:2 

X

2:0

 1:2

0:2

2:0 

2:0

2:0

2:0

11:6 

16 

 4

 

 

3:6,2:6

6:4,6:2

 6:7,6:1, 2:6

 3:6,5:7

6:3,6:0

6:2,6:1

6:3,6:2

6:0,6:1

 

 

 

 

Jana Voldánová

0:2 

0:2

X

0:2

0:2 

2:0

2:0

2:1

2:0

 8:9

 11

 

 

5:7,2:6

4:6,2:6 

4:6,2:6 

2:6,3:6

6:2,6:1

6:0,6:1 

6:1,4:6, 6:3 

6:1,6:1 

 

 

 

 

Kateřina Perutková

2:1

2:1 

2:0

X

0:2

2:0

2:0

2:0

 2:0

 14:4

19 

 

 

2:6,6:3, 7:6(7:3)

7:6,1:6, 6:2

6:4,6:2

1:6,1:6 

6:0,6:1

6:2,6:1

7:6,6:1 

6:1,6:1

 

 

 

 

Pavla Maršálková

2:0 

2:0 2:0

2:0

X

2:0 

2:0 

2:0

2:0 

 16:0

24 

 

 

6:1,6:4 

6:3,7:5

6:2,6:3

 6:1,6:1

6:0,6:0 

6:0,6:1

6:2,6:2

6:0,6:1

 

 

 

 

Dobra Vinklarová

0:2

0:2

0:2

0:2 

0:2

X

0:2

0:2

2:0 

2:14

 3

 

 

0:6,0:6 

3:6,0:6

 2:6,1:6

0:6,1:6

0:6,0:6

1:6,6:7

2:6,6:7

6:2,6:3 

 

 

 

 

Dominika Vinklarová

0:2

0:2

0:2 

0:2

 0:2

2:0 

X

 0:2

2:0 

4:12

6

 

 

2:6,2:6 

2:6,1:6 

0:6,1:6

2:6,1:6

0:6,1:6

 6:1,7:6

6:7,2:6 

6:3,7:6

 

 

 

 

Simona Podešvová

1:2

0:2

1:2

0:2

0:2

2:0

 2:0

X

2:0

8:10

11

6

 

 

6:4,0:6, 2:6 

3:6,2:6

1:6,6:4,  3:6

6:7,1:6

2:6,2:6

 6:2,7:6

7:6,6:2 

7:5,6:2

 

 

 

 

Martina Kubová

 0:2

0:2

0:2

0:2

 0:2

 0:2

0:2

0:2 

X

0:16 

 9

 

 

 0:6,2:6 

0:6,1:6 

1:6,1:6  

1:6,1:6

0:6,1:6

2:6,3:6

3:6,6:7

5:7,2:6

 

 

 

 

 

 

Děti 2021

Šárka

Anna

Ondřej

Filip

Šárka

Anna

Ondřej

Filip

Celkové

skóre

body  

pořadí

 

Prečová

Margarito

Foltas

Maršálek

Prečová

Margarito

Foltas

Maršálek

 
 

 

Šárka Prečová

X

 0:2 

2:0 

2:0

X

0:2

2:0

2:0

8:4

12

2

 

 

4:6,6:7

6:0,6:0

6:0,6:0

5:7,4:6

6:0,6:0

6:1,6:0

 

 

 

 

Anna Margarito

 2:0 

X

2:0 

2:0 

2:0

X

2:0

2:0

12:0

18

1

 

 

 6:4,7:6

6:0,6:0 

6:0,6:1

7:5,6:4

6:1,6:1

6:0,6:1

 

 

 

 

Ondřej Foltas

 0:2

 0:2

X

 0:2

  0:2

0:2

X

0:2

0:12

0

4

 

 

 0:6,0:6

 0:6,0:6

2:6,0:6 

0:6,0:6

1:6,1:6

1:6,1:6

 

 

 

 

Filip Maršálek

0:2 0:2 2:0

X

0:2

0:2

2:0

X

4:8

6

3

 

 

 0:6,0:6

0:6,1:6

 6:2,6:0

1:6,0:6

0:6,1:6

6:1,6:1

 

 

 

 

 

 

Dorost

2021

David

Tobiáš

Jakub

Alex

Zbyněk

Celkové

skóre

body  

pořadí

 

Lehnert

Peperník

Vašina

Figus

Hercík  
 

 

David Lehnert

X

0:2 

 0:2

2:1

2:1

4:6

4

3

 

 

4:6,2:6

1:6,0:6 

0:6,7:5, 6:4

 

 

2:6,6:1, 6:4  

 

Tobiáš Peperník

 2:0

X

0:2

 2:0

2:0

6:2

9

2

 

 

6:4,6:2 

 1:6,0:6

 6:1,6:2

6:4,6:4  

 

 

 

Jakub Vašina

2:0 

2:0

X

 2:0

2:0

8:0

12

1

 

 

 6:1,6:0 

 6:1,6:0

 6:0,6:0

6:1,6:3  

 

 

 

Alex Figus

1:2 0:2 0:2

X

1:2

2:8

2

5

 

 

 6:0,5:7, 4:6 

1:6,2:6 

0:6,0:6 

3:6,7:5, 2:6   

 

 

 

Zbyněk Hercík

1:2

0:2 0:2 2:1 X 3:7 3 4  

6:2,1:6, 4:6

 

4:6,4:6 1:6,3:6 6:3,5:7, 6:2  

 

 

Čtyřhra 2021

J. Hercík

J. Šindler

H. Prečová

R. Vašina

D. Vinklar

L. Kádě

A. Kádě

A. Peperník

Z. Lehnert

celkové    skóre

body  

pořadí

 

M. Hercík

P. Hanák

J. Lehnert

J. Vašina

P. Mik

O. Passinger

L. Kádě

V. Sedlák

D. Lehnert  
 

 

J. Hercík M.Hercík

X

0:2 

2:0  

1:2

0:2 

 2:0

 0:2

2:0 

2:0

9:8 

13 

 5

 

 

1:6,0:6

7:5,6:1

6:4,3:6, 0:6

2:6,0:6

 6:3,7:6 (11:9)

1:6,0:6 

6:1,6:4

6:0,6:1  

 

 

 

J. Šindler P.Hanák

2:0

X

 2:0

2:0 

 2:1

2:0

 2:1

 2:0

2:0

 16:2

 22

 1

 

 

6:1,6:0

6:0,6:1

6:3,6:4 

6:4,3:6, 6:4

6:2,6:3

4:6,7:6, 6:2

 6:1,6:0

6:2,7:6  

 

 

 

H. Prečová    J. Lehnert

0:2

0:2

X

 0:2

0:2

 

0:2 

 

0:2

 

 

 

 

 

5:7,1:6

0:6,1:6 

0:6,1:6

0:6,1:6 

 

1:6,1:6 

 

3:6,4:6  

 

 

 

R. Vašina       J. Vašina

2:1

0:2

 2:0

X

1:2 

2:0 

0:2

 2:0

2:0

11:7 

15 

 4

 

 

4:6,6:3,6:0

3:6,4:6

6:0,6:1

 4:6,6:4, 3:6

6:4,6:4

 4:6,2:6

 7:6,6:2

6:0,6:0  

 

 

 

D. Vinlar      P. Mik

2:0

1:2 

2:0 

2:1 

X

 2:0

2:0 

2:0

2:0

 15:3

 21

 2

 

 

6:2,6:0

4:6,6:3, 4:6

6:0,6:1 

6:4,4:6, 6:3

6:1,6:0

6:3,6:2

6:0,6:0

6:1,6:0  

 

 

 

L. Kádě

O. Passinger

 0:2

 0:2

 

0:2 

 0:2

X

0:2 

 

 

 

 

 

 

 

3:6,6:7 (9:11)

2:6,3:6

 

4:6,4:6 

1:6,0:6

 1:6,3:6

 

   

 

 

 

A. Kádě         L. Kádě

2:0 

1:2

2:0 

 2:0

0:2

 2:0

X

2:0 

2:0

13:4 

19 

 

 

6:1,6:0

6:4,6:7, 2:6

6:1,6:1

6:4,6:2

3:6,2:6 

6:1,6:3

6:1,6:2

6:1,6:2  

 

 

 

A. Peperník V.Sedlák

 0:2

0:2

 

  0:2

 0:2

 

 0:2

X

2:0

6:2,6:1

 

 

 

 

 

1:6,4:6

2:6,6:7 

 

6:7,2:6 

0:6,0:6 

 

1:6,2:6 

 

 

 

 

Z. Lehnert  D. Lehnert 0:2 0:2 2:0  0:2 0:2   0:2 0:2 X        
0:6,1:6 1:6,0:6 6:3,6:4 0:6,0:6 1:6,0:6   1:6,2:6 2:6,1:6