Hlášení rozhlasu (30. týden roku 2020)

 

Sdělujeme občanům Partutovic, že se vybírá poplatek za vodné za období 1. pololetí roku 2020. Tímto vás vyzýváme k jeho úhradě v pokladně OÚ Partutovice, nebo převodem na účet číslo 5129831/0100.

 

Studénka drůbež přijede do naší obce ve čtvrtek 23. července 2020 a bude nabízet u Prostředních Drah v době od 9:30 do 9:45 kuřice stáří 22 týdnů, kačeny, husokačeny, housata, perličky, kalimera, krmné směsi, vitamíny, brambory, cibuli, česnek, okurky nakladačky a další.

 

Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve čtvrtek 23. července 2020 v 15:15 hod na obvyklé místo "Partutovice drahy" a v 15:30 hod "Partutovice zastávka". Prodávat bude obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.

 

Dámský spolek Partutovice pořádá v sobotu 25. července 2020 od 20:30 hod. na hřišti v Hliníkách letní kino „SONIC“, občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné.

 

                                                                Zdeněk Lehnert                                                                                                                                                                                                                   místostarosta obce