Hlášení rozhlasu (25. týden roku 2023)

 

Upozorňujeme občany, že v pátek 23. června 2023 bude v naší obci proveden svoz

PDO.

 

Studénka drůbež přijede do naší obce ve čtvrtek 22. června 2023 a bude u prostředních Drah v době 8:45-9:00 nabízet kuřice různých barev, kačeny, perličky, chovné kohouty, brojlery, krmné směsi a vitamíny. 

 

Myslivecké sdružení Partutovice pořádá v sobotu 24. června 2023 od 16:00 hodin „Sousedské posezení“ na hřišti v Hliníkách. K jídlu budou tyto myslivecké speciality: zvěřinový guláš, zvěřinový řízek, zvěřinový hamburger, zvěřinové výpečky se zelím, makrela a jiné dobroty. Pro děti připraven skákací hrad, střelnice, lesní pedagogika. Srdečně zvou pořadatelé.

 

Předseda Zemědělského družstva Partutovice upozorňuje na zvýšený pohyb pozemní techniky v areálu družstva a dále na zákaz vstupu nepovolaným osobám zejména dětem.

 

 

 

                                             Petra Azabache

                                             místostarostka obce