Upozorňujeme občany, že v pátek 8. března 2024 bude v naší obci proveden svoz PDO.

 

Obecní úřad Partutovice informuje o konání 8. zasedání Zastupitelstva obce Partutovice ve čtvrtek 7. března v 17:00 hod. v sále OÚ. Program je vyvěšen na úřední desce a webových stránkách obce.

 

Studénka Drůbež přijede do naší obce ve čtvrtek 7. března a bude u Prostředních Drah v době 08:45 - 09:00 nabízet: chovné kohouty, kačeny stáří 1 měsíc, roční slepice, kuřice různých barev, krmné směsi a vitamíny.

 

Obecní pohostinství bude v pátek 8. a 15. března uzavřeno.

 

Výbor školství, kultury a sportu při obci Partutovice Vás zve v sobotu  9. března  v 17:00 hod. do sálu OÚ na bláznivou komedii Ať žije Bouchon v podání Divadelního souboru Ventyl Drahotuše. Vstupné dobrovolné. Na vaši hojnou účast se těší pořadatelé a divadelníci.

 

 

                                                                              Petra Azabache

                                                                           místostarostka obce